آموزشهای مورد نیاز در مورد آنتی ویروس نود32

 

 آموزش آپدیت آفلاین نود32

با سلام
ابتدا فایلهای آپدیت آفلاین nod32 را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج سازید، سپس فولدر مربوطه را در شاخه یکی از درایوها کپی کرده و آدرس آنرا یادداشت نمایید.

پنجره آنتی ویروس را باز کرده و کلید F5 را بزنید. پنجره‌ای روبروی شما گشوده خواهد شد از قسمت سمت چپ گزینه update را انتخاب کرده تا پنجره مقابل آن فعال شود سپس در سمت راست گزینه edit را کلیک کرده و در پنجره جدید آدرس فولدر مورد نظر را که یادداشت نموده بودید را وارد نمایید سپس کلید add را زده و ok نمایید تا پنجره بسته شود و مجدداً در پنجره قبلی قرار بگیرید.

حال در این پنجره ok نموده و از آن خارج شوید و پنجره را ببندید، به گزینه آپدیت آنتی ویروس رفته و آنتی ویروس را آپدیت نمایید.

توجه: اگر می‌خواهید پس از آن از اینترنت مجدداً به روز شوید مراحل بالا را تکرار کرده و گزینه default را در پنجره باز شده update را کلیک کنید.

 فایل تصویری آپدیت آفلاین را می‌توانید با فرمت 3gp از لینک زیر دریافت نمایید.

 
DOWNLOAD

دوستان عزیر در ادامه،آموزش تصویر به تصویر و کاملی قرار داده شده است که به شما توصیه میگردد حتماً آنرا مشاهده نمایید.

1. ابتدا فولدر مربوط به آپدیتهای آفلاین را در یکی از درایوها کپی کرده و آدرس آن را یادداشت می‌نماییم.

2. سپس پنجره مربوط به آنتی ویروس را باز کرده و کلید F5 را میزنیم تا مطابق شکل پنجره ای گشوده شود.

3. سپس از منوی سمت چپ گزینه update را انتخاب می کنیم. تا پنجره‌ای در سمت راست باز شود.

4. بعد به ترتیب ابتدا گزینه edit را انتخاب کرده تا پنجره مربوط به آن گشوده شود. سپس در منوی update server آدرس مربوط به فولدر آپدیت را وارد کرده و دگمه add را می‌زنیم آنگاه  ok می‌کنیم.

  آموزش آپدیت آفلاین nod32

 

5. توجه داشته باشد در پنجره سمت راست حتماً آدرس فولدر مربوط به آپدیت ثبت شده باشد و در نهایت ok را میزنیم.

  آموزش آپدیت آفلاین nod32

 6. بعد به پنجره آپدیت آنتی ویروس رفته و بر روی update virus signature database کلیک می‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا کار آپدیت به پایان برسد.

  آموزش آپدیت آفلاین nod32

 

 توجه: اگر بعد از انجام آپدیت آفلاین می‌خواهید از آن پس آنلاین آپدیت شوید مراحل 2و3 را انجام داده و مطابق شکل زیر گزینه default را فعال کرده و از پنجره نمایان شده گزینه دوم را تیک زده و ok می نماییم. البته بهتر است آدرس فولدر را از منوی edit نیز remove نماییم.

 

آموزش آپدیت آفلاین نود32

 

......................................................................................................................

 

غیرفعال کردن موقتی آنتی ویروس نود32

جهت دسترسی به سایتهای بلوکه شده

و استفاده از نرم افزارهای crack & patch

 از بین بردن بلوک سایت توسط نود32

ابتدا مانند شکل زیر پنجره آنتی ویروس خود را باز کرده و بر روی گزینه change کلیک کرده تا امکانات بیشتری در پنجره آنتی رویروس شما اختیارتان قرار گیرد.

از بین بردن بلوک سایت توسط نود32 

 سپس مطابق شکل بر روی آیکون آنتی ویروس خود راست کلیک کرده تا پنجره مربوط به از کار انداختن موقتی آنتی ویروس شما باز شود. آنگاه گزینه disable را فعال کرده تا آنتی ویروس شما غیرفعال گردد. بعد از آن به سایت موردنظر رفته و یوزرنیم و پسوردهای مورد نیاز خود را برداشته و از آن خارج شوید.

 بعد از اتمام کار دوباره بر روی آیکون نود32 خود راست کلیک کرده و مطابق شکل دوباره آنتی ویروس خود را فعال نمایید.

 

......................................................................................................................

 

 تغییر رنگ آیکون نود32 به رنگ نارنجی یا قرمز

این موضوع به دلیل آن است که Windows شما اصل نیست و یا اینکه تمامی Update های Windows شما انجام نشده است. شما با کلیک بر روی عبارت Here در صفحه اصلی برنامه، به طور موقت می‌توانید این مشکل را رفع کنید. ولی بعد از آپدیت مجدد این امر اتفاق می‌افتد و در ضمن یوزرنیم و پسوردهای شما که مهلت آنها هنوز تمام نشده است را از کار می‌اندازد و شما احتیاج به یوزر و پسورد جدید خواهید داشت. البته باید گفت نارنجی شدن icon برنامه باعث از کار افتادن و یا نقص در عمل کردن برنامه نمی شود.

  آپدیت nod32

 تغییر رنگ آیکون نود32 به رنگ قرمز

این بدین دلیل است که  یوزر و پسورد برنامه به پایان رسیده و یا غیر معتبر است. اگر به صفحه اصلی نرم افزار مراجعه کنید، از تاریخ مندرج در پائین پنجره می‌توانید از این موضوع آگاه شوید. برای رفع این مشکل لازم است وارد قسمت Update برنامه شده و با یک Username و Password جدید، برنامه را به روز رسانی کنید. تعدادی  Username و Password را امتحان کنید تا icon برنامه به رنگ معمول در آید.

 

/ 0 نظر / 48 بازدید